PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Urząd Miasta Tychy oraz Ośrodek Mens Sana zapraszają na VI Miejski Zjazd Profilaktyczny pn.: "Nowe trendy w leczeniu osób uzależnionych" podczas, którego prezentowana będzie m.in.: praktyka procedury sądowego zobowiązania do podjęcia leczenia odwykowego oraz nowe cele i formy terapii osób uzależnionych od alkoholu. Konferencja odbędzie się 4 grudnia 2017 w Tychach.

Referat Polityki Społecznej Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy oraz Ośrodek Pomocy Psychologicznej Profilaktyki i Leczenia Uzależnień Mens Sana zapraszają na VI Miejski Zjazd Profilaktyczny pn.: "Nowe trendy w leczeniu osób uzależnionych" podczas, którego prezentowana będzie m.in.: praktyka procedury sądowego zobowiązania do podjęcia leczenia odwykowego oraz nowe cele i formy terapii osób uzależnionych od alkoholu.

Temat spotkania zostanie rozwinięty z różnych perspektyw: metodycznej, prawnej, terapeutycznej i duszpasterskiej. Eksperci, którzy przyjęli nasze zaproszenie to m. in.: Jadwiga Fudała (Kierownik Działu Lecznictwa Odwykowego i Programów Medycznych Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych); SSA Barbara Bochyńska (Sąd Okręgowy Katowice, sędzia w stanie spoczynku) oraz Stanisław Wolny (Z-ca Dyr. ds. Terapii Uzależnień w Wojewódzkim Ośrodku Lecznictwa Odwykowego i Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Gorzycach, Kierownik Wojewódzkiego Ośrodka Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia).

W załączeniu przesyłam szczegółowy plan spotkania oraz notki biograficzne prelegentów.

Konferencja odbędzie się 4 grudnia 2017 roku w godzinach od 9:00 do 15:00 w Sali Konferencyjnej nr 102 Urzędu Miasta Tychy.

Liczba miejsc ograniczona. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 32 776 35 71.

Pobierz:

Plan konferencji

Prelegenci

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie