PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Zapraszamy do udziału w szkoleniu na temat pracy ze sprzedawcami w zakresie niesprzedawania alkoholu nieletnim. W szkoleniu mogą wziąć udział zarówno osoby pracujące w obszarze profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych, ograniczania dostępności alkoholu dla nieletnich, jak również osoby, które pragną rozpocząć aktywność w tym temacie. Uwaga! Szkolenie realizowane będzie jedynie w jednym terminie: 7-8 grudnia w Warszawie. Pozostały jeszcze ostatnie miejsca!   

Szkolenie w podawanym wcześniej terminie do wyboru: 23-24 listopada niestety ze względów organizacyjnych się nie odbędzie. Z osobami, które zgłosiły się na ten termin będziemy się kontaktować w sprawie zmiany terminu szkolenia.    

Do udziału w szkoleniu zapraszamy przede wszystkim osoby mające doświadczenie w pracy z grupami, trenerów, psychologów, profilaktyków.
Szkolenie obejmuje około 10 godzin zajęć dydaktycznych (ze względu na ogólnopolski charakter szkolenia zajęcia rozpoczynają się około godziny 15.00, a kończą około godziny 14.00). Celem szkolenia jest podniesienie kompetencji osób pracujących ze sprzedawcami napojów alkoholowych, dostarczenie im materiałów oraz nowych pomysłów na pracę w tym obszarze.  W ciągu dwóch dni szkolenia odbędą się wykłady oraz zajęcia warsztatowe, m.in. na temat kwestii prawnych oraz prezentacja procedury szkolenia przygotowanej w roku 2017 przez Stowarzyszenie Diakonia w ramach realizacji kampanii: „Masz wpływ – wybierz marzenia, nie ryzyko” ze środków przeznaczonych na realizację zadań Narodowego Programu Zdrowia. Szczegółowy program szkolenia zostanie przesłany osobom, które zostaną zakwalifikowane. Udział jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają jeden nocleg, pełne wyżywienie, uczestnictwo w warsztatach i wykładach oraz materiały edukacyjne.

Termin składania zgłoszeń przedłużamy do 15 listopada 2018r. Niezbędne jest wysłanie karty zgłoszenia, którą można pobrać  Tutaj,  na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub korespondencyjnie: PARPA, Al. Jerozolimskie 155, 02-326 Warszawa.  Nadesłanie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem do udziału w szkoleniu. Osoby zakwalifikowane otrzymają imienne zaproszenie wraz ze wskazaniem miejsca szkolenia (Warszawa).  W przypadku pytań prosimy  o kontakt telefoniczny z Robertem Frączkiem 22 25 06 348.

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie