PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Zapraszamy na XXIII Ogólnopolską Konferencję Przeciw Przemocy w Rodzinie adresowaną do osób pracujących w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Konferencja, organizowana przez PARPA, odbędzie się w Krakowie w dniach 20-22 maja 2019 roku.

XXIII Konferencja przeciw przemocy w rodzinie - Kraków, 20-22 maja 2019r.

Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych informuje, że w dniach 20-22 maja 2019 roku w Krakowie, odbędzie się XXIII Ogólnopolska Konferencja Przeciw Przemocy w Rodzinie adresowana do osób pracujących w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Podczas tegorocznej konferencji będziemy koncentrować się na sytuacji osób starszych w rodzinie. Zajmiemy się m.in. zagadnieniami dotyczącymi zakłóceń relacji międzypokoleniowych w rodzinie, doświadczania przemocy przez osoby starsze, oraz ochrony osób starszych przed przemocą w porządku międzynarodowym i krajowym. Przyjrzymy się także potrzebom osób starszych, ich życiu emocjonalnemu a także ich ocenie jakości i sensu życia. Zwrócimy również uwagę na problem stosowania przemocy przez osoby starsze, nadużywania alkoholu/ uzależnienia osób starszych oraz na konsekwencje starzenia się ludzi dla polityki społecznej. Zaproponujemy Państwu wykłady i zajęcia seminaryjno-warsztatowe dotyczące ww. zagadnień.

Konferencja rozpocznie się w dn. 20 maja br. o godz. 12.30, a zakończy w dn. 22 maja br. ok. godz. 13.00. Opłata konferencyjna wynosi 350 zł. Pozostałe koszty związane z udziałem uczestników w konferencji i pobytem w hotelu ponosić będzie PARPA. Opłata konferencyjna będzie przyjmowana przelewem - przed konferencją - na konto hotelu, w którym odbywać się będzie konferencja. Na fakturach zamieszczona będzie informacja, iż ww. kwota obejmuje usługę hotelową i gastronomiczną oraz że dotyczy ona konferencji organizowanej przez PARPA.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o wypełnienie i nadesłanie do 26 kwietnia  br. ankiety zgłoszeniowej do PARPA na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  O zakwalifikowaniu do udziału w konferencji decydować będzie kolejność zgłoszeń. Osoby, które zostaną zakwalifikowane otrzymają imienne zaproszenia z programem konferencji, informacją o miejscu konferencji oraz numerem konta, na które należy wpłacić opłatę konferencyjną.

Ewentualne pytania prosimy kierować do działu ds. rodziny i młodzieży, tel. 22/2506357, 22/2506349.

ANKIETA ZGŁOSZENIOWA TUTAJ

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie