PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Sprawozdanie PARPA G1 – wejście na stronę systemu Statystyki w Ochronie Zdrowia 

Sprawozdania PARPA G1 są elementem elektronicznego Systemu Statystyki w Ochronie Zdrowia. To oznacza, że formularz PARPA G-1 za rok 2019 może być wypełniany wyłącznie w wersji elektronicznej.

Sprawozdanie PARPA G1 należy wypełnić najpóźniej do 15 kwietnia br.

Podobnie jak w poprzednich latach korzystanie z Systemu i wypełnienie formularza jest możliwe dopiero po uprzednim zalogowaniu się na stronie internetowej systemu. Obowiązują dotychczasowe dane do logowania. Jeżeli zmieniła się osoba wypełniająca sprawozdanie to powinna się ona zarejestrować w systemie i wysłać do PARPA formularz rejestracyjny na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Na formularzu można dopisać prośbę o usunięcie dotychczasowego użytkownika podając jego login lub imię i nazwisko.

Aby ułatwić pracę i korzystanie z systemu zbierania danych, poniżej znajdują się instrukcje rejestracji i wypełniania sprawozdania:

Instrukcje objaśniają krok po kroku, jak korzystać z systemu oraz zwracają uwagę na pytania w sprawozdaniu, które w poprzednich latach rodziły wątpliwości.

W PARPA działa zespół, który będzie odpowiadał na Państwa pytania i wątpliwości. Z zespołem można kontaktować się dzwoniąc na numer 22 250 63 90 lub mailowo pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

TUTAJ można pobrać Ankietę PARPA G1 w wersji PDF (tylko w celu ułatwienia zbierania danych). Proszę NIE POBIERAĆ formularza ze strony  Systemu – pusty formularz  zawiera pytania bez kafeterii odpowiedzi.


W przypadku pytań dotyczących wypełnienia sprawozdania PARPA G1 proszę o kontakt mailowy zgodnie z poniższym wykazem:

Gminy z województw warmińsko-mazurskiego, podlaskiego oraz opolskiego – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gminy z województw: dolnośląskiego i pomorskiego – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gminy z województw: wielkopolskiego i zachodniopomorskiego – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gminy z województw: śląskiego i łódzkiego – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gminy z województw: małopolskiego i świętokrzyskiego – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gminy z województw: kujawsko-pomorskiego i podkarpackiego – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gminy z województw: lubelskiego i lubuskiego – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gminy z województwa mazowieckiego – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie