PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Kandydaci na specjalistów psychoterapii uzależnień oraz kandydaci na instruktorów terapii uzależnień, którzy:

  1. zgłosili się do wiosennej sesji egzaminacyjnej w roku 2021
  2. oraz odnaleźli swój numer identyfikacyjny na liście osób, których prace zostały przyjęte do obrony http://www.parpa.pl/images/Informacja_po_posiedzeniu_III.2021.pdf
  3. oraz pozytywnie rozwiązali/rozwiążą test wiedzy w trybie on-line za pośrednictwem platformy Testportal, czyli zaliczyli część pisemną egzaminu certyfikacyjnego

proszeni są o zapoznanie się z załączonym harmonogramem przeprowadzania części ustnej egzaminu certyfikacyjnego w trybie on-line. Obrony prac odbędą się za pośrednictwem aplikacji Zoom. Szczegółowa informacja na temat połączenia próbnego oraz strony technicznej egzaminu zostanie wysłana na podane przez kandydatów na potrzeby egzaminu adresy poczty elektronicznej.

Połączenie próbne na Zoom dla wszystkich kandydatów oraz dla egzaminatorów odbędzie się 31 marca 2021 roku. Kandydaci wkrótce otrzymają link i godzinę logowania na adres poczty elektronicznej.

Egzamin właściwy na Zoom odbędzie się według kolejności osób zamieszczonej poniżej:

Kolejność wejść na egzamin KODY 2021.04.12

Kolejność wejść na egzamin KODY 2021.04.13

Kolejność wejść na egzamin KODY 2021.04.14

 W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących organizacji egzaminu proszę o kontakt z panią Agnieszką Łukaszewicz pod numerem telefonu 022 25-06-338 w godzinach 9-14 lub pod adresem poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie