PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Konferencja Szkoleniowa „Aby być skutecznym… W trosce o jakość działań profilaktycznych”

W dniach 19-21 listopada 2014 w Zakopanem odbędzie się XII Ogólnopolska Konferencja Szkoleniowa poświecona profilaktyce problemowej „Aby być skutecznym… W trosce o jakość działań profilaktycznych”.
Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zaprasza do udziału realizatorów programów profilaktycznych, wychowawców pracujących z młodzieżą, osoby z placówek prowadzących działalność profilaktyczno-edukacyjną.

 

Tematem tegorocznej konferencji jest podnoszenie jakości i skuteczności programów profilaktycznych skierowanych do dzieci i młodzieży. Uczestnicy będą mieli możliwość poszerzenia wiedzy na temat efektywnych strategii i metod pracy, standardów jakości programów oraz ewaluacji. W trakcie konferencji pragniemy zaproponować nie tylko część wykładową, ale również 12 godzin pracy warsztatowej (uczestnik będzie mógł wziąć udział w 2 wybranych warsztatach).

Opłata konferencyjna wynosi 300 zł. W ramach tej opłaty organizatorzy gwarantują udział w zajęciach, 2 noclegi, pełne wyżywienie, materiały konferencyjne. Zgłoszenia należy nadsyłać do 17 października, na karcie zgłoszenia, którą można pobrać tutaj (link do załącznika)

Nadesłanie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem do udziału w konferencji. Osoby zakwalifikowane dostaną imienne zaproszenie oraz szczegółowy program konferencji. W przypadku pytań proszę o kontakt z Robertem Frączkiem: tel. 22 2506349; e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie