PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Stacja TVN Style poszukuje osób do programu o ofiarach przemocy.
Autorzy programu "Miasto Kobiet" emitowanego na antenie stacji TVN Style poszukują osób, które pomimo widocznych obrażeń nie otrzymały od lekarza zaświadczenia potwierdzającego, że doznały uszczerbku na zdrowiu w związku z użyciem przemocy.

 

Apel autorów programu

Do programu "Miasto Kobiet" emitowanego na antenie stacji TVN Style poszukujemy osób, które pomimo widocznych obrażeń nie otrzymały od lekarza zaświadczenia potwierdzającego, że doznały uszczerbku na zdrowiu w związku z użyciem przemocy. Wypisanie darmowego zaświadczenia jest obowiązkiem lekarza, a mimo to wciąż spotykamy się na tym polu z przypadkami rażących uchybień. Poszukujemy zarówno osób, które spotkały się z odmową wydania zaświadczenia, jak również osób, którym udało się zdobyć zaświadczenie, ale z dużym trudem. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które chcą podzielić się z nami swoimi doświadczeniami podczas nagrań, które odbędą się 4 lub 5 października w Warszawie. Dla uczestników przewidujemy zakwaterowanie, zwrot kosztów transportu oraz honorarium.

Kontakt:
Olga Kowalska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 793 302 782

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie