PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Śląska Fundacja Błękitny Krzyż w związku z rozszerzeniem grupy szkoleniowej ogłasza dodatkowy nabór na szkolenie w zakresie uzależnień behawioralnych (hazard, pracoholizm, seksoholizm, uzależnienie od internetu i komputera, praca z młodym uzależnionym) realizowane na podstawie otrzymanego grantu z Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii.

 

TERMIN - 17-21 wrzesień 2014

KRYTERIA REKRUTACJI:
Udział w szkoleniu mogą wsiąść osoby będące w procesie certyfikacji lub certyfikowani terapeuci uzależnień (KBPN lub PARPA).

KOSZTY SZKOLENIA: 150 zł

HARMONORGAM <<<<<

Więcej informacji telefonicznie po numerem telefonu 33-817-28-38 wew. 23 i na stronie internetowej www.bk-europe.com.pl

Szkolenie odbędzie się w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym „Rzemieślnik w Broku przy ul. Brzostowej 28.


Zadanie współfinansowane ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych będących w dyspozycji Ministra Zdrowia.

Cel projektu:

  1. zwiększenie kompetencji zawodowych terapeutów uzależnień zajmujących się profilaktyką, leczeniem i terapią uzależnień w zakresie uzależnień od hazardu i innych uzależnień behawioralnych tj. niestanowiących uzależnienia od substancji psychoaktywnych.
  2. opracowanie i wdrażanie modułu szkoleniowego dotyczącego uzależnień behawioralnych realizowanego w formie szkolenia dla osób będących w procesie certyfikacji (Krajowe Biuro do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii oraz PARPA).
2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie