PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Zostało jeszcze 20 wolnych miejsc na Konfrencję Sieci Gmin Wiodących i Dużych Miast organizowaną przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, której współorganizatorem jest samorząd miasta Lublina.

 

Konferencja odbędzie się w dniach 27-29 września 2009 r. w Lublinie, w Hotelu VICTORIA przy ul. Narutowicza 58/60.

 

Do udziału w Konferencji zapraszamy także gminy nie należące do Ogólnopolskiej Sieci Gmin Wiodących i Dużych Miast.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji prosimy o przesłanie faxem (022 836-81-66) lub mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. załączonego formularza zgłoszeniowego w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10 września 2009 r. do godziny 10.00.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

W związku z dofinansowaniem uczestnictwa w Konferencji przez PARPA i samorząd Lublina, koszt dla uczestników wynosi 350 zł. Nocleg został zarezerwowany w pokojach dwuosobowych.

Osoby zakwalifikowane otrzymają od PARPA  do dnia 11 września br.  potwierdzenie udziału w Konferencji oraz numer rachunku bankowego, na który należy dokonać opłaty konferencyjnej przed rozpoczęciem konferencji.

W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o bezpośredni kontakt z pracownikiem Działu Programów Lokalnych, Panią Krystyną Kustra tel. 022 53 20 332 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W załączeniu:

Program Konfrencji

oraz

formularz zgłoszeniowy.

 

 

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie