PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych organizuje kolejną edycję szkolenia w zakresie pracy z dziećmi z Alkoholowym Zespołem Płodowym (uszkodzeniami płodu wywołanymi piciem alkoholu przez matkę w ciąży) dla wychowawców świetlic socjoterapeutycznych i opiekuńczo-wychowawczych oraz osób pracujących z dziećmi i młodzieżą.

Szkolenie będzie obejmowało 5 sesji. W bieżącym roku zaplanowane są 2 zjazdy w terminach: 30.11-02.12 oraz 16-18.12. Pozostałe sesje odbędą się w przyszłym roku, po wcześniejszych ustaleniach z uczestnikami. Pierwsza sesja rozpoczyna się o godz. 15.00 pierwszego dnia i kończy o 16.00 trzeciego dnia.

Uczestnicy pokrywają koszty związane z zakwaterowaniem w ośrodku szkoleniowym, w wysokości 50 zł/doba (pokój trzyosobowy), co stanowi kwotę 100,00 zł. za sesję.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu mogą się zgłaszać do Jolanty Terlikowskiej mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub fax 0-22 836-81-66 w terminie do 10 listopada br. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, adres do korespondencji, miejsce pracy, krótki opis doświadczenia zawodowego, w tym informację o odbytych szkoleniach.

Informacje telefoniczne można uzyskać pod numerem telefonu 0-22 5320356.

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie