PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zaprasza do współpracy w zakresie staży dla studentów i absolwentów wyższych uczelni przygotowujących do pracy z ofiarami przemocy w rodzinie.

Staż powinien trwać nie mniej niż 75 godz. dydaktycznych i obejmować zajęcia teoretyczne (wykłady, seminaria) oraz praktyczne (obserwacja, ćwiczenie kontaktu z klientem, uczestniczenie w konsultacjach, itp.) dotyczące przeciwdziałania przemocy w rodzinie i pracy z ofiarami przemocy domowej.

Chcielibyśmy, aby w każdej placówce za staż odpowiedzialny był kierownik stażu, natomiast bezpośrednio za przygotowanie stażysty - opiekun stażu. Każda z ww. osób otrzyma z PARPA wynagrodzenie (w oparciu o zawarte z PARPA umowy-zlecenia): koordynator stażu – 100 zł za stażystę, opiekun – 200 zł za stażystę. Dla stażystów Agencja zapewni publikacje z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Szczegółowe warunki realizacji stażu określać będą porozumienia o współpracy zawierane pomiędzy PARPA i placówką stażową. W przypadku zgłoszenia kilku placówek PARPA dopuszcza podział zarezerwowanych środków i zawarcie porozumień o współpracy z więcej niż jednym podmiotem.

W bieżącym roku Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych jest gotowa sfinansować staż dla 18 osób. Termin zgłaszania się placówek upływa 26 marca 2010r. Więcej informacji można uzyskać w dziale ds. rodziny i młodzieży PARPA: tel. 22/5320357, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie