PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Egzamin certyfikacyjny w zakresie uzyskania tytułu specjalisty psychoterapii uzależnień/instruktora terapii uzależnień

Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w ramach koordynacji działań zwiększających skuteczność i dostępność lecznictwa odwykowego nadzoruje przebieg kształcenia terapeutów w Programie uzyskiwania kwalifikacji zawodowych przez osoby prowadzące terapię uzależnienia od alkoholu i współuzależnienia w zakładach lecznictwa odwykowego.

Zgodnie z informacjami zamieszczonymi na stronie internetowej PARPA (www.parpa.pl - Certyfikacja terapeutów – Egzaminy certyfikacyjne 2010 – Informator dla kandydatów ubiegających się o uzyskanie certyfikatu) egzamin certyfikacyjny odbędzie się w dniach 7-10 czerwca 2010 r. - długość trwania sesji egzaminacyjnej zależna jest od ilości zgłoszeń.

Osoba planująca przystąpienie do egzaminu powinna do 9 kwietnia dostarczyć do PARPA:

- wniosek zgłoszeniowy na formularzu wniosku (wraz z wymaganymi załącznikami) dostępnym na stronie PARPA www.parpa.pl w belce Certyfikacja terapeutów – Wzory dokumentów,

- prace/ę pisemną w wersji papierowej i w wersji elektronicznej (w formacie word).

Szczegółowe wskazówki dotyczące zawartości pracy/prac zamieszczone są w Informatorze dla kandydatów ubiegających się o uzyskanie certyfikatu.

 

Dokumenty wraz z pracami można składać za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub osobiście w PAŃSTWOWEJ AGENCJI ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH, ul. Szańcowa 25, 01-458 Warszawa, tel. (0-22) 532 03 37, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Po posiedzeniu Komisji Egzaminacyjnych, które odbędzie się w dniu 10 maja br., osoby, których prace spełniły warunki formalne zawarte w ww. Informatorze, zostaną poinformowane o miejscu i terminie egzaminu a osoby, których prace nie spełniły warunków formalnych zostaną poinformowane o przyczynie nie przyjęcia prac i tym samym niedopuszczenia do najbliższej sesji egzaminacyjnej.

 

 

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie