PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

I Otwarte Mistrzostwa Polski w MTB dla osób zajmujących się profesjonalną pomocą psychologiczną CZARODZIEJE DUSZ NA START!
W imieniu Mazovia MTB Marathon oraz Centrum Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach poniżej przedstawiamy Państwu informację o imprezie objętej również patronatem PARPA:

„Szanowne Koleżanki i Koledzy!
Pragniemy przekazać Wam informacje dotyczące organizowanych wkrótce zawodów, a zarazem serdecznie prosić o ich rozpropagowanie w Waszym środowisku zawodowym.
23 maja 2010 roku w Piasecznie koło Warszawy zostaną przeprowadzone

I Otwarte Mistrzostwa Polski w MTB
dla osób zajmujących się profesjonalną pomocą psychologiczną CZARODZIEJE DUSZ NA START!


Do wzięcia udziału zaproszeni są psycholodzy, terapeuci, trenerzy, pedagodzy, pracownicy socjalni, psychiatrzy, superwizorzy, a także studenci III - V roku psychologii, pedagogiki, resocjalizacji, pracy socjalnej (szczegóły w regulaminie).

W mistrzostwach mogą wziąć udział dwie zupełnie inne grupy zawodników:
- Pierwsza grupa – to rowerowi turyści – ludzie, którzy czasami wsiadają na rower, czasami biegają, którzy udział w zawodach potraktują jako rozrywkę. Jazda na rowerze to dla nich sposób na aktywne spędzanie czasu i dbanie o własną kondycję (fizyczną i psychiczną);
- Druga grupa – to kolarze amatorzy – ludzie, którzy amatorsko, bardziej lub mniej na serio trenują kolarstwo, a jazda na rowerze to sposób na uprawianie sportu. Dla nich udział w zawodach związany jest z chęcią rywalizacji i ścigania się z innymi.


Zawody organizowane są przez Mazovia MTB Marathon oraz Centrum Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach.

Patronatem objęła to wydarzenie Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Patronem zawodów jest również Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Partnerami są także: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne oraz Centrum Pomocy Profesjonalnej z Warszawy. Patronem medialnym imprezy jest magazyn psychologiczny „Charaktery”.

Zachęcamy Was gorąco do wzięcia udziału w tej nietypowej imprezie, która może na stałe wpisać się w coroczny kalendarz różnorodnych wydarzeń w naszym środowisku.

Zapraszamy na stronę www - http://www.mazoviamtb.pl/index.php?news=982 ,
gdzie można się zarejestrować, zapoznać z regulaminem, zobaczyć oficjalne plakaty.

Szczegóły dostępne również na stronie - www.centrumpsr.eu/mtb.htm

Zachęcamy do udziału w I Otwartych Mistrzostwach Polski w MTB dla osób zajmujących się profesjonalną pomocą psychologiczną CZARODZIEJE DUSZ NA START!

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie