PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Egzamin na Certyfikowanego Specjalistę w zakresie profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych w społecznościach lokalnych.

Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych informuje, iż 16 czerwca 2011 roku odbył się egzamin na Certyfikowanego Specjalistę w zakresie profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych w społecznościach lokalnych.
Egzamin przeprowadzony został w oparciu o zasady egzaminowania zawarte w „Programie potwierdzania kwalifikacji osób pracujących w obszarze profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych w społecznościach lokalnych.
Serdecznie gratulujemy osobom, które uzyskały Certyfikat Specjalisty w zakresie profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych w społecznościach lokalnych. Jednocześnie zachęcamy osoby zajmujące się profilaktyką i rozwiązywaniem problemów alkoholowych w środowisku lokalnym do uczestnictwa w kolejnej sesji egzaminacyjnej, szczegóły dotyczące terminu i miejsca następnej sesji, będą dostępne na stronie internetowej www.parpa.pl w zakładce informacje dla gmin.”

>>>>> Aktualna lista certyfikowanych specjalistów w zakresie PiRPA

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie