PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA „Polityka alkoholowa w Polsce i w Europie. Medyczne i ekonomiczne aspekty używania alkoholu”

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w konferencji eksperckiej pod patronatem Przewodniczącego Parlamentu Europejskiego – Profesora Jerzego Buzka. Konferencja odbędzie się w Poznaniu w dniach 11-12 października 2011r. Jest nam niezmiernie miło zaznaczyć, że jest to szczególny czas dla Polski, mianowicie okres Prezydencji Polski w Radzie Unii Europejskiej.

Agenda konferencji eksperckiej zawiera najnowsze informacje i zagadnienia dotyczące problematyki alkoholowej a wśród nich: konsekwencje zdrowotne spożywania alkoholu, Płodowy Zespół Alkoholowy, epidemiologia, polityka alkoholowa w Europie i na świecie. Powyższe zagadnienia będą tematem zarówno wykładów jak i grup dyskusyjnych. Wśród prelegentów znajdą się wiodący naukowcy ze Stanów Zjednoczonych, z Europy i z Polski. Dla wygody uczestników wystąpienia gości z zagranicy, będą tłumaczone na język polski (tłumaczenie symultaniczne).

Konferencja może przyczynić się do utworzenia międzynarodowej grupy MEDUSA (Medical and Economic Disadvantages of Using Alcohol), której. głównym celem byłoby dzielenie się wiedzą z zakresu tematyki i polityki alkoholowej.

Konferencja odbędzie się w Centrum Kongresowym (pot. Targi Poznańskie) przy ul. Głogowskiej 14 w Poznaniu. Chętnych do udziału zapraszamy do zarejestrowania się do 30 września 2011r. za pośrednictwem strony www.medusameeting.eu . Polska wersja językowa strony będzie dostępna od 12 września 2011r. Na stronie tej znajdą Państwo niezbędne informacje m.in.: mapkę lokalizacyjną oraz program konferencji. Za jej pośrednictwem osoby zainteresowane noclegiem w hotelu Sheraton mogą zarezerwować pokój według preferencyjnych cen. Uczestnicy zwolnieni są z opłaty konferencyjnej, organizatorzy zapewniają przerwy kawowe i lunch każdego dnia konferencji. Pozostałe koszty ponoszą uczestnicy.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do Poznania.

>>>>>> link do agendy Konferencji <<<<<<

 

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie