PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Fundacja ETOH zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskiej konferencji dla osób zajmujących się działalnością pomocową adresowaną do m.in. osób w kryzysie, uzależnionych. W szczególności zapraszamy dyżurujących w telefonach zaufania i przedstawicieli punktów informacyjno-konsultacyjnych. Konferencja nosi tytuł: „Forum prezentacji ruchu pomocowego Telefonów Zaufania w Polsce. Różne doświadczenia, różne kierunki rozwoju”. Odbędzie się w dniach 9-11 grudnia 2011 roku w siedzibie Fundacji ETOH przy ul. Mszczonowskiej 6 w Warszawie.

Konferencja dofinansowana jest przez: Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej, Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii i Miasto Stołeczne Warszawa.
Opłata za udział w szkoleniu wynosi 230 zł. Kwota ta pokrywa część kosztów związanych z organizacją szkolenia. Oprócz udziału w zajęciach, organizatorzy zapewniają uczestnikom pełne wyżywienie, nocleg w pokoju trzyosobowym oraz materiały edukacyjne.

Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest przesłanie w terminie do 24 listopada br. wypełnionego formularza zgłoszeniowego:
· pocztą na adres: Fundacja ETOH, ul. Mszczonowska 6, 01-254 Warszawa,
· faxem pod numer (22) 836-80-80 wew. 36
· e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Pliki do pobrania:

- Formularz zgłoszeniowy

- Program konferencji

 

 

 

 

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie