Drukuj

Konferencja naukowo-szkoleniowa pt. "Palenie tytoniu przez pacjentów uzależnionych od alkoholu".

Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Instytut Psychiatrii i Neurologii zapraszają w dniu 16 kwietnia 2012 roku, na konferencję naukowo-szkoleniową pt. "Palenie tytoniu przez pacjentów uzależnionych od alkoholu".

Konferencja przeznaczona jest dla:

 

Konferencja odbędzie się w dniu 16 kwietnia 2012 roku, w dużej sali konferencyjnej Instytutu Psychiatrii i Neurologii, w Warszawie, ul. Sobieskiego 9.

Planowany harmonogram szkolenia:

10.00 11.00 rejestracja uczestników

Od godziny 11:00 zaprezentowane zostaną następujące zagadnienia:

 

Planowane zakończenie ok. godz. 15.45.

Udział w konferencji jest nieodpłatny. Organizatorzy zapewniają lunch.

Zgłoszenia do udziału w konferencji przyjmowane będą na KARCIE ZGŁOSZENIOWEJ (do pobrania poniżej) do dnia 4 kwietnia 2012 roku.
Zgłoszenia można przesyłać pocztą tradycyjną na adres PARPA (Aleje Jerozolimskie 155, 02-326 Warszawa) lub faxem pod nr: (22) 25 06 360.
Przy kwalifikacji będzie brana pod uwagę kolejność zgłoszeń (liczy się data wpłynięcia karty zgłoszeniowej do PARPA).

Lista osób zakwalifikowanych na konferencję zostanie umieszczona na stronie internetowej PARPA www.parpa.pl .

Osoby, które po przesłaniu swojej karty zgłoszeniowej zmieniłyby decyzję co do uczestnictwa w konferencji, proszone są o poinformowanie Agencji o rezygnacji (mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (22) 25 06 339). Pozwoli nam to na racjonalne wykorzystanie miejsc.

Prosimy o szerokie informowanie o konferencji wszystkich lekarzy i terapeutów pracujących w placówkach leczenia uzależnienia od alkoholu oraz lekarzy psychiatrów i lekarzy będących w trakcie specjalizacji z psychiatrii.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt: Aneta Koczaska-Siedlecka (22) 25 06 339

>>>>> KARTA ZGŁOSZENIOWA <<<<<