PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Badanie to jest wykonywane jako wspólne działanie Unii Europejskiej w sprawie ograniczenia szkodliwych skutków spożywania alkoholu (RARHA). Projekt RARHA skupia organizacje eksperckie w dziedzinie zdrowia publicznego z 30 krajów europejskich, w tym Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. W całej Europie informacje na temat alkoholu są rozpowszechniane za pomocą różnych środków przez: producentów, agencje zdrowia publicznego, pracowników służby zdrowia, media itp. W rezultacie opinia publiczna ma do czynienia z wieloma informacjami dotyczącymi między innymi: ile można pić, a kiedy nie należy pić.

 Zapraszamy Państwa do wypełnienia anonimowego kwestionariusza, który pozwoli poznać opinie konsumentów na ten temat. Badanie to nie powinno zająć Państwu więcej niż 5 minut. Wyniki zostaną uwzględnione w pracach RARHA i przyczynią się do dyskusji na temat sposobu przekazywania informacji o zagrożeniach związanych z alkoholem.

Ankieta: http://www.eurocare.org/eu_projects/rarha_joint_action_on_reducing_alcohol_related_harm/consumer_survey_rarha  (polska wersja językowa po kliknięciu flagi)

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie