PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

W dniach 18-20 listopada 2015 w Zakopanem odbędzie się XIII Ogólnopolska Konferencja Szkoleniowa poświecona profilaktyce problemowej „Profilaktyka selektywna i wskazująca w szkole, nastawiona na systemowe wspieranie pozytywnych zachowań”.

Program konferencji (załącznik)

 Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zaprasza do udziału realizatorów programów profilaktycznych, wychowawców pracujących z młodzieżą, osoby z placówek prowadzących działalność profilaktyczno-edukacyjną.

Celem tegorocznej konferencji jest zaprezentowanie modelowych rozwiązań profilaktyczno-wychowawczych nastawionych na tworzenie systemów wsparcia rozwoju ucznia przejawiającego zachowania problemowe oraz przybliżenie uczestnikom podejścia opartego o integrację oddziaływań profilaktycznych z wyzwaniami edukacyjnymi i wymaganiami wobec szkół. W trakcie konferencji pragniemy zaproponować nie tylko część wykładową, ale również 10 godzin pracy warsztatowej.

Opłata konferencyjna wynosi 300 zł. W ramach tej opłaty organizatorzy zapewniają  udział w zajęciach, 2 noclegi, pełne wyżywienie, materiały konferencyjne. Zgłoszenia należy nadsyłać do 26 października, na karcie zgłoszenia, którą można pobrać TUTAJ (link do ankiety - załącznik)

Nadesłanie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem do udziału w konferencji. Osoby zakwalifikowane dostaną imienne zaproszenie oraz szczegółowy program konferencji. W przypadku pytań proszę o kontakt z Robertem Frączkiem: tel. 22 2506348; e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie