PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Akademia Myśli i Emocji zaprasza we wrześniu br. na warsztaty prowadzone przez psychoterapeutów światowej sławy. Warsztaty poprowadzą: prof. Jonathan Kanter, prof. Paul Salkovskis oraz prof. Robert Leahy.

3-4.09.2016 - prof. Jonathan Kanter z University of Washington w Seattle, USA - poprowadzi warsztat: „Psychoterapia oparta na analizie funkcjonalnej - FAP (Functional Analytic Psychotherapy)". FAP to jedno z najnowszych podejść terapeutycznych należących do bardzo cenionego dziś nurtu tzw. „Trzeciej fali”, których skuteczność znajduje potwierdzenie w coraz liczniejszych badaniach klinicznych. Celem terapii nie jest konfrontacja pacjenta, ale zwiększenie jego psychologicznej elastyczności w oparciu o świadomość jego potrzeb i wartości. Terapeuta FAP skupiając się na funkcji problematycznych zachowań zamiast na ich formie, wykorzystując podstawy analizy behawioralnej, pomaga pacjentowi w dokonywaniu i utrzymywaniu dużych zmian w życiu.

22-23.09.2016 - prof. Paul Salkovskis z University w Bath w Wielkiej Brytanii, jeden z najwybitniejszych światowych ekspertów w dziedzinie psychologii zdrowia, twórca wielu modeli terapeutycznych, poprowadzi warsztat: „Najnowsze trendy w terapii zaburzeń lękowych.”

Udział w warsztacie umożliwi rozwinięcie umiejętności pracy z pacjentami, u których wysokie poczucie lęku uniemożliwia wprowadzanie istotnych zmian w życiu. Będzie to okazja do uczenia się bezpośrednio od samego twórcy najskuteczniejszych, potwierdzonych empirycznie metod pracy.

4-5.11.2016 - prof. Robert Leahy z Weill-Cornell University Medical School w Nowy Jorku, autor kilkudziesięciu książek tłumaczonych na 20 języków, poprowadzi warsztat na temat: „Regulacja emocji w terapii. Jak radzić sobie ze schematami emocjonalnymi?”. W trakcie warsztatu poznamy skuteczne techniki regulacji emocji oraz dowiemy się jak rozpoznawać i zmieniać nieprzystosowawcze schematy emocjonalne pacjenta. To podejście okazuje się niezwykle skuteczne w terapii wszelkiego rodzaju problemów, takich jak depresja, zaburzenia lękowe, zaburzenia odżywiania, odwlekanie, samookaleczanie, problemy w relacji, uzależnienia i wiele innych.

Wszystkie warsztaty obejmują 20 godz. dydaktycznych, odbędą się w Warszawie, w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, ul. Sobieskiego 9.

Wszystkie warsztaty będą symultanicznie tłumaczone na język polski.

Zapisy i więcej informacji na stronie: www.amie.pl

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie