PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

W dniach 13-15 listopada 2017 w Krakowie odbędzie się XIV Ogólnopolska Konferencja Szkoleniowa poświecona profilaktyce problemowej „Zmiany w szkole – co one oznaczają dla profilaktyki”,

Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zaprasza do udziału realizatorów programów profilaktycznych, wychowawców pracujących z młodzieżą, osoby z placówek prowadzących działalność profilaktyczno-edukacyjną.

Tematem tegorocznej konferencji jest podnoszenie jakości i skuteczności programów profilaktycznych skierowanych do dzieci i młodzieży. Uczestnicy będą mieli możliwość poszerzenia wiedzy na temat efektywnych strategii i metod pracy, standardów jakości programów oraz ewaluacji. W trakcie konferencji pragniemy zaproponować nie tylko część wykładową, ale również 10 godzin pracy warsztatowej.

Opłata konferencyjna wynosi 300 zł. W ramach tej opłaty organizatorzy gwarantują udział w zajęciach, 2 noclegi, pełne wyżywienie, materiały konferencyjne. Zgłoszenia należy nadsyłać do 9 października, na karcie zgłoszenia, którą można pobrać tutaj.

Nadesłanie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem do udziału w konferencji. Osoby zakwalifikowane dostaną imienne zaproszenie oraz szczegółowy program konferencji. W przypadku pytań proszę o kontakt z Robertem Frączkiem: tel. 22 2506348; e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie