PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Zapraszamy do udziału w konferencji naukowej poświęconej przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie - Przemoc domowa. Perspektywa psychologiczna, społeczna i prawna - organizowanej we współpracy z Uniwersytetem SWPS w Katowicach.

Konferencja odbędzie się w Warszawie, w dniach 17-18 października 2017r., a jej celem jest m.in. poznanie projektów badawczych dotyczących zjawiska przemocy domowej prowadzonych z trzech perspektyw – psychologicznej, społecznej i prawnej realizowanych w Polsce, zwłaszcza przez ośrodki akademickie. Podczas konferencji będzie możliwość wymiany doświadczeń miedzy osobami zawodowo zajmującymi się przeciwdziałaniem przemocy domowej.

Konferencja została objęta patronatem Pani Elżbiety Rafalskiej - Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz JM Rektora SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego dr hab. prof. Romana Cieślaka. PARPA wystąpiła również o patronat do Ministra Zdrowia.

Konferencja rozpoczyna się w dniu 17 października 2017r. o godz. 10.00 a kończy 18 października 2017r. o godz.17.00.

Udział w konferencji jest bezpłatny . Uczestnicy mają zagwarantowany udział w zajęciach, materiały konferencyjne oraz posiłki (obiad, przerwy kawowe, kolacja). Nocleg uczestnicy zapewniają sobie we własnym zakresie. Jednocześnie informujemy, że hotel, w którym odbywać się będzie konferencja zaoferował promocyjne ceny dla osób, które zdecydują się skorzystać z jego pokoi.

Szczegóły dotyczące konferencji, w tym m.in. informacje o programie i miejscu konferencji zostaną przekazane osobom zakwalifikowanym na wskazany przez nich adres e-mailowy. Warunkiem zakwalifikowania jest nadesłanie ankiety zgłoszeniowej - do 28.09.2017r. - na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ankieta zgłoszeniowa do pobrania TUTAJ

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie