PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Informujemy, że w dniach 25-27 czerwca 2018 roku w Krakowie, organizujemy XXII Ogólnopolską Konferencję Przeciw Przemocy w Rodzinie adresowaną do osób pracujących w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Tegoroczna konferencja poświęcona będzie zagadnieniom dotyczącym źródeł przemocy, specyfiki funkcjonowania osób stosujących przemoc oraz pracy edukacyjno-korekcyjnej i terapeutycznej ze sprawcami przemocy. W ostatnich latach obserwujemy z jednej strony sukcesywnie rosnącą liczbę programów adresowanych do sprawców przemocy, a z drugiej - malejącą liczbę nakładanych przez sądy obowiązków uczestnictwa w oddziaływaniach edukacyjno- korekcyjnych.  W związku z powyższym podczas konferencji spróbujemy odpowiedzieć m.in. na pytania: jakie są psychologiczne i relacyjne wyznaczniki przemocy domowej, jakie są pułapki relacji między psychopatią a satysfakcją z relacji małżeńskich i rodzinnych, jak pracować ze sprawcą przemocy i członkami jego rodziny, jakie zmiany zachodzą w procesie terapeutycznym w związku z przemocą w rodzinie, itp.  Zaproponujemy Państwu wykłady i zajęcia seminaryjno-warsztatowe dotyczące ww. zagadnień.

Konferencja rozpocznie się 25  czerwca  br. o godz. 12.30, a zakończy 27 czerwca br. o godz. 13.00. Opłata konferencyjna wynosi 300 zł. Pozostałe koszty związane z udziałem uczestników w konferencji i pobytem w hotelu ponosić będzie PARPA.  Opłata konferencyjna będzie przyjmowana przelewem - przed konferencją - na konto hotelu, w którym odbywać się będzie konferencja. Na fakturach zamieszczona będzie informacja, iż ww. kwota obejmuje usługę hotelową i gastronomiczną oraz że dotyczy ona konferencji organizowanej przez PARPA.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o wypełnienie i nadesłanie do  30 maja br. ankiety zgłoszeniowej do PARPA (Aleje Jerozolimskie 155, 02-326 Warszawa) lub  na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  O zakwalifikowaniu do udziału w konferencji decydować będzie kolejność zgłoszeń. Osoby, które zostaną zakwalifikowane otrzymają imienne zaproszenia z programem konferencji, informacją o miejscu konferencji oraz numerem konta, na które należy wpłacić opłatę konferencyjną.

Ewentualne pytania prosimy kierować do działu ds. rodziny i młodzieży, tel. 22/2506357, 22/2506349.

(ANKIETA ZGŁOSZENIOWA TUTAJ)

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie