PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

8 Doroczna Konferencja Europejskiej Sieci do Spraw Oszustw i Korupcji w Ochronie Zdrowia (EHFCN)
8 Doroczna Konferencja Europejskiej Sieci do Spraw Oszustw i Korupcji w Ochronie Zdrowia (EHFCN) odbędzie się w Krakowie w dniach 6-7 października 2011 r. i będzie poświęcona tematowi „Zwalczanie oszustw w sektorze ochrony zdrowia i zabezpieczenia społecznego: jak maksymalizować zasoby?”.

EHFCN jest jedyną organizacją non-profit zajmującą się zwalczaniem oszustw i korupcji
w sektorze ochrony zdrowia w Europie, której celem jest poprawa systemów ochrony zdrowia z korzyścią dla każdego pacjenta. Sieć zapewnia swoim podmiotom członkowskim informacje, narzędzia i stanowi platformę wymiany dobrych praktyk, promuje rozwój wspólnych standardów pracy i reprezentuje swoich członków wobec instytucji europejskich.

Po raz pierwszy raz w historii konferencja nie będzie koncentrować się tylko na zwalczaniu oszustw w ochronie zdrowia, ale także na zwalczaniu oszustw w szeroko rozumianej sferze socjalnej. Chociaż systemy zabezpieczenia socjalnego i ochrony zdrowia są różne
w poszczególnych państwach członkowskich Sieci, procesy oszustw cechują podobieństwa,
a strategie i metody zwalczania ich są ogólnie i technicznie rzecz biorąc takie same dla obydwu sektorów. Mogą być one porównywane i dostosowywane do odpowiednich okoliczności. To dlatego wybraliśmy to wydarzenie, by rozszerzyć zakres naszej konferencji
i naszej Sieci.

Konferencja jest otwarta dla każdego, kto jest zainteresowany powyższą tematyką. Dalsze informacje są dostępne pod adresem: www.ehfcn.org/conference2011.

 

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie