PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Konkurs dla podmiotów leczniczych na realizację programu opieki i terapii patologicznych hazardzistów, osób z innymi uzależnieniami behawioralnymi, ich bliskich i rodzin

Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych informuje, że Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii na podstawie § 5 ust. 1 Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 16 grudnia 2010 roku w sprawie szczegółowych warunków uzyskiwania dofinansowania realizacji zadań z zakresu ochrony zdrowia, trybu składania wniosków oraz przekazywania środków z Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych (Dz.U. z 2011 r. Nr 6 poz. 27), ogłosiło nabór wniosków na realizację w latach 2012 -2013 zadań w ramach programów Ministra Zdrowia.

W konkursie mogą wziąć udział placówki leczenia uzależnienia od alkoholu, w zakresie zadania realizowanego w ramach PROGRAMU V.

Nazwa zadania: Zintegrowany i kompleksowy program opieki i terapii patologicznych hazardzistów, osób z innymi uzależnieniami behawioralnymi, ich bliskich i rodzin.

Termin składania wniosków w siedzibie KBPN: 30 listopada 2011 roku, do godziny 16.00

Szczegółowe informacje na stronie internetowej www.kbpn.gov.pl (tytuł informacji: Ogłoszenie w sprawie naboru wniosków na realizację zadań w ramach programów Ministra Zdrowia w zakresie rozwiązywania problemów wynikających z uzależnień od hazardu lub innych uzależnień niestanowiących uzależnienia od substancji psychoaktywnych w latach 2012-2013).

Pytania dotyczące naboru wniosków można kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu: 22 649 66 59 w. 103

 

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie