PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Egzamin certyfikacyjny dla osób ubiegających się o tytuł specjalisty psychoterapii uzależnień/instruktora terapii uzależnień odbędzie się w dniach 5 – 8 grudnia (poniedziałek – czwartek) w Hotelu ROKO ul. Mikołajska 2, w Warszawie (www.hotelroko.pl - mapa z lokalizacją Ośrodka znajduje się na stronie).


Ten kameralny hotel położony jest w dzielnicy Włochy, u zbiegu ulicy Popularnej z Mikołajską w okolicach Alej Jerozolimskich (ulica Popularna jest prostopadła do Al. Jerozolimskich; jest to charakterystyczne skrzyżowanie przy którym znajduje się między innymi Makro, Castorama). Pod hotelem dla osób zmotoryzowanych jest kilka miejsc postojowych/niestrzeżonych; można szukać również miejsca w pobliskich uliczkach. Osobom korzystającym z komunikacji miejskiej polecamy stronę internetową o komunikacji miejskiej w Warszawie: www.ztm.waw.pl zawierającą np. rozkład jazdy autobusów. Bezpośrednio pod hotelem, przy ul. Popularnej, znajduje się przystanek autobusowy o nazwie „Mikołajska” (jest to następny przystanek za Castoramą jadąc z Centrum). Zatrzymują się tu następujące linie: 127, 178, 191; na żądanie: N01, N85 (linie nocne) i Z-9 (linia zastępcza). Spod Dworca Centralnego jak i Zachodniego (z przystanków usytuowanych w Al. Jerozolimskich) jest bezpośredni dojazd autobusem nr 127.
PARPA nie zapewnia osobom zdającym serwisu kawowego, posiłków ani noclegu, w związku z powyższym osoby zainteresowane wykupieniem wyżywienia bądź noclegu w Hotelu ROKO proszone są o kontakt bezpośrednio z Hotelem - 22 863 85 43.
Przypominamy, że każdego dnia egzaminy rozpoczynają się testem od godz. 9.00., nie ma konieczności wcześniejszej rejestracji do egzaminu (na sali egzaminacyjnej zostanie sprawdzona obecność dlatego prosimy o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości). Po przyjeździe proszę zgłosić się do recepcji hotelowej a zostanie Państwu wskazana szatnia oraz miejsce w którym można poczekać na egzamin.
Zapraszamy i życzymy powodzenia.

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie