Drukuj

W dniach 13-15 maja 2013 w Zakopanym, odbędzie się XVI konferencja szkoleniowa – „Pomoc Psychologiczna dla Dzieci z Rodzin z Problemem Alkoholowym"

Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zaprasza do udziału osoby z grona pracowników świetlic socjoterapeutycznych, opiekuńczo-wychowawczych oraz przedstawicieli innych placówek pracujących z dziećmi z rodzin z problemem alkoholowym. Opłata konferencyjna wynosi 250 zł. W ramach tej opłaty organizatorzy gwarantują udział w zajęciach, nocleg, wyżywienie, materiały konferencyjne. Zgłoszenia należy nadsyłać do 26 kwietnia, na załączonej karcie zgłoszenia.

Celami tegorocznej konferencji jest zapoznanie uczestników z metodami pracy z dziećmi prezentujących specyficzne trudności, metodami pracy z rodzinami wieloproblemowymi i z młodzieżą. W trakcie warsztatów w małych grupach uczestnicy będą mieli okazję poznać konkretne metody pracy. Uczestnicy wysłuchają następujących wykładów:

W przypadku pytań proszę o kontakt z Joanną Lisota, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; 22 25 06 302.

>>>>> Ankieta zgłoszeniowa <<<<<