Drukuj

Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Instytut Psychiatrii i Neurologii zapraszają w dniu 3 czerwca 2013 roku, na konferencję naukowo-szkoleniową pt. "Wznowienie dyskusji na temat celów leczenia uzależnienia od alkoholu".

Konferencja przeznaczona jest dla:

 

Pierwszeństwo przy kwalifikacji będą miały osoby zatrudnione w placówkach leczenia uzależnienia od alkoholu.

Konferencja odbędzie się w dniu 3 czerwca 2013 roku, w dużej sali konferencyjnej Instytutu Psychiatrii i Neurologii, w Warszawie, ul. Sobieskiego 9.

Planowany harmonogram szkolenia:

10.00 11.00 rejestracja uczestników

Od godziny 11:00 zaprezentowane zostaną następujące zagadnienia:

 

Planowane zakończenie ok. godz. 16.00.

Udział w konferencji jest nieodpłatny. Organizatorzy zapewniają lunch.

Zgłoszenia do udziału w konferencji przyjmowane będą na KARCIE ZGŁOSZENIOWEJ (do pobrania poniżej) do dnia 21 maja 2013 roku.
Zgłoszenia można przesyłać pocztą tradycyjną na adres PARPA (Aleje Jerozolimskie 155, 02-326 Warszawa), faxem pod nr: (22) 25 06 360 lub mailem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
Przy kwalifikacji będzie brana pod uwagę kolejność zgłoszeń (liczy się data wpłynięcia karty zgłoszeniowej do PARPA).

Lista osób zakwalifikowanych na konferencję zostanie umieszczona na stronie internetowej PARPA www.parpa.pl .

Osoby, które po przesłaniu swojej karty zgłoszeniowej zmieniłyby decyzję co do uczestnictwa w konferencji, proszone są o poinformowanie Agencji o rezygnacji (mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Pozwoli nam to na racjonalne wykorzystanie miejsc.

Prosimy o szerokie informowanie o konferencji wszystkich lekarzy i terapeutów pracujących w placówkach leczenia uzależnienia od alkoholu oraz lekarzy psychiatrów i lekarzy będących w trakcie specjalizacji z psychiatrii.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt: (22) 25 06 339 lub (22) 25 06 338

 

>>>>> KARTA ZGŁOSZENIOWA <<<<<

 

 

.