Drukuj

PARPA organizuje w dniach  17-18 maja 2016 roku w Warszawie szkolenie z zakresu programów ograniczania picia.  Celem szkolenia jest przygotowanie do prowadzenia Programu Ograniczania Picia zgodnie z „Zaleceniami do tworzenia i realizowania programów ograniczania picia w placówkach leczenia uzależnień” opracowanymi przez PARPA (w celu bliższego zapoznania się z programem zapraszamy na stronę: http://parpa.pl/index.php/lecznictwo-odwykowe/programy-ograniczania-picia).

Szkolenie przeznaczone jest dla:

Szkolenie odbędzie się w Centrum Konferencyjnym ROKO, które znajduje się przy ul. Techników 30 w Warszawie (http://hotelroko.pl/lokalizacja-i-kontakt.html). Szkolenie składa się z dwóch części - 2 dni szkolenia (16 godzin edukacyjnych) i jednego dnia superwizji (8 godzin edukacyjnych) po 6 miesiącach. Szkolenie kończy się wydaniem zaświadczenia.

Osoby spełniające kryteria, chcące uczestniczyć w szkoleniu, proszone są o przesłanie karty zgłoszeniowej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 6 maja 2016r. do godziny 15:00. O zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. PARPA finansuje dla wszystkich uczestników obiad 17.05.2016, lunch 18.05.2016 r. oraz kawę/herbatę podczas przerw. Nocleg uczestnicy zapewniają sobie we własnym zakresie. Przy Centrum Konferencyjnym ROKO znajduje się Hotel i Apartamenty ROKO z możliwością zarezerwowania noclegu.

Do pobrania:

Karta zgłoszeniowa

Program szkolenia