Drukuj

PARPA oraz Fundacja ETOH zapraszają osoby dyżurujące w punktach informacyjno-konsultacyjnych, konsultantów telefonów zaufania, oraz wszystkie osoby zainteresowane problematyką - psychologów, pedagogów, mediatorów, kuratorów, itd. - na konferencję, która odbędzie się w dniach 10 - 11 czerwca 2016 r. w Warszawie siedzibie fundacji.

Celem konferencji jest doskonalenie technik pomagania w myśl najnowszych podejść i metod. Tematy poruszane podczas zajęć będą oscylować wokół problemów uzależnienia i współuzależnienia, związanego z nimi poczucia krzywdy a także możliwości i rodzajów interwencji ze strony konsultanta. Jak co roku konferencja stworzy szansę do wymiany doświadczeń i wiedzy z najlepszymi specjalistami w dziedzinie profesjonalnego pomagania.

 

W programie konferencji zaplanowano:

Wykłady

Marcin Wojnar

dr n. med. Joanna Waniek

dr Anna Andrzejewska

Warsztaty

dr Robert Kowalczyk

dr Adam Kłodecki

Maria Bończyk /Ewa Kozicka

Cezary Skura

Jolanta Hojda

Uczestnicy mają możliwość wyboru dwóch warsztatów spośród pięciu proponowanych tematów

Seminarium/Panel Dyskusyjny

Co pomaga w pomaganiu

Katarzyna Łukowska / dr Adam Kłodecki

Koszt udziału w konferencji wynosi 230 zł. Co ważne - opłata obejmuje udział w konferencji, materiały edukacyjne, pełne wyżywienie oraz nocleg. Koszty dojazdu pokrywają uczestnicy.

Konferencja odbędzie się w siedzibie Fundacji ETOH, przy ul. Mszczonowskiej 6 w Warszawie.

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem zachęcamy do wypełnienia załączonego formularza i przesłania go  do 31 maja 2016 roku na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, zastrzegamy sobie prawo zakończenia naboru przed wyznaczonym terminem. Osoby wpisane na listę uczestników konferencji otrzymają mailowe potwierdzenie udziału w konferencji.

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z Działem Profilaktyki Fundacji ETOH:

tel. 22/839 80 89; 22/439 03 11 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Formularz zgłoszeniowy