Drukuj

Fundacja ETOH organizuje w dniach 16 – 17 września 2016 roku szkolenie z zakresu realizacji programów ograniczania picia. Celem szkolenia jest efektywne przygotowanie uczestników do prowadzenia programów ograniczania picia. Program szkolenia został przygotowany zgodnie z „Zaleceniami do tworzenia i realizowania programów ograniczania picia w placówkach leczenia uzależnień” opracowanymi przez PARPA http://parpa.pl/index.php/lecznictwo-odwykowe/programy-ograniczania-picia

Szkolenie składa się z dwóch części:

Szkolenie przeznaczone jest dla:

Szkolenie kończy się wydaniem zaświadczenia sygnowanym przez wykładowcę oraz Dyrektora Fundacji ETOH.

Koszt dwudniowego szkolenia wynosi 510 zł (w tym VAT) i obejmuje poza zajęciami materiały dydaktyczne, nocleg w pokoju dwuosobowym, śniadanie, dwa obiady, kolację oraz dwa serwisy kawowe.

Szkolenie odbędzie się w Warszawie w Fundacji ETOH, ul. Mszczonowska 6. Zajęcia rozpoczną się w piątek 16 września o godz. 10.00 i zakończą obiadem 17 września o godz. 14.00

Superwizja zaplanowana jest na 21 listopada (warunkiem organizacji superwizji jest zebranie 12 osobowej grupy).  Koszt superwizji wynosi 210 zł (z VAT), w cenę wliczony jest obiad oraz serwis kawowy.

Osoby spełniające kryteria, chcące uczestniczyć w szkoleniu, proszone są o przesłanie formularza zgłoszeniowego e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub na numer fax: 22 836 80 81 do 31 sierpnia. O zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń, liczba miejsc jest ograniczona.