PAŃSTWOWA AGENCJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
O NAS KONTAKT Parpa BIP Parpa ENG A A A

baner01

 

Nowy spot kampanii „Prowadzę – jestem trzeźwy”.


Zakończyły się zdjęcia do najnowszego spotu kampanii "Prowadzę - jestem trzeźwy". Scenariusz nawiązuje do nowego hasła „Trzeźwość bez granic" obecnego na billboardach, autobusach i innych nośnikach reklamy.

Spot będzie emitowany w TVP, TVN oraz innych stacjach telewizyjnych - regionalnych i lokalnych, a docelowo również na antenach stacji zagranicznych. Emisje rozpoczną się w tym tygodniu na antenie TVN, w styczniu na antenie TVP.

Spot zatytułowany jest „Trzeźwość bez granic”. To samo hasło obecne jest na billboardach i autobusach, w internecie i prasie.

Powstanie spotu możliwe było dzięki dofinansowaniu Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz zaangażowaniu firmy GFR Capital z Tychów.

Organizatorzy kampanii przygotowują międzynarodową odsłonę kampanii w państwach Unii Europejskiej. Ich celem jest zbudowanie międzynarodowej wspólnoty ludzi, których łączy wola trzeźwego i odpowiedzialnego kierowania pojazdami.

Kampanię, dzięki życzliwości wielu Partnerów z całej Polski, prowadzą ksiądz Piotr Brząkalik, Duszpasterz Trzeźwości Archidiecezji Katowickiej i firma Business Consulting z Katowic.

Nowy spot można zobaczyć tutaj: http://www.youtube.com/user/Trzezwosc#p/a/u/0/Li2ZKn959go

Ks. prob. Piotr Brząkalik
Duszpasterz Trzeźwości Archidiecezji Katowickiej
Rzymskokatolicka Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy
ul. Siewna 25, 40-339 KATOWICE - Szopienice

Wiceprezes Krzysztof Gmyrek
Business Consulting Sp. z o.o.
ul. 1 Maja 88, 40-240 Katowice

 

2014 PARPA - Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych -  Polityka Plików Cookie